|
||||||||||||||
|
||||||||||||||
|
||||||||||||||
Geri Alım Yapılması Planlanan Dönem
|
||||||||||||||
|
||||||||||||||
Geri Alım İşlemlerinin Detayları
|
||||||||||||||
|
||||||||||||||
Ek Açıklamalar
|
||||||||||||||
Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 15.02.2023 tarihli kararı ile başlatılan pay geri alım işlemleri kapsamında; 16.02.2023 tarihinde Borsa İstanbul'da pay başına 7,27 TL – 7,30 TL (ağırlıklı ortalama 7,285 TL) fiyat aralığından toplam 100.000 adet ARDYZ payları geri alınmıştır. Bu işlemlerle birlikte, 16.02.2023 tarihi itibarıyla geri alınan payların toplamı 100.000 adet olup, bu payların sermayeye oranı %0,059'a ulaşmıştır.
|
||||||||||||||
Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.