İlgili Şirketler
|
[]
|
||||||||
İlgili Fonlar
|
[]
|
||||||||
Türkçe
|
|||||||||
oda_MaterialEventDisclosureGeneralAbstract|
|
|
||||||||
oda_UpdateAnnouncementFlag|
|
|
Hayır (No)
|
|||||||
oda_CorrectionAnnouncementFlag|
|
|
Evet (Yes)
|
|||||||
oda_DateOfThePreviousNotificationAboutTheSameSubject|
|
|
-
|
|||||||
oda_DelayedAnnouncementFlag|
|
|
Hayır (No)
|
|||||||
oda_AnnouncementContentSection|
|
|
||||||||
oda_ExplanationSection|
|
|
||||||||
oda_ExplanationTextBlock|
|
Şirketimizin Tüzel Kişi Yönetim Kurulu Başkanı Omsan Lojistik A.Ş.'nin temsilcisi olarak görev yapmakta olan OYAK Gıda, Tarım ve Hayvancılık Sektör Başkanı Sayın Musa Levent ORTAKÇIER'in, 21.07.2023 tarihi itibarıyla OYAK Gıda Sektörü Başkanı olarak atanması nedeniyle bugün itibarıyla Hektaş ve bağlı ortaklıklarındaki görevlerinden ayrılmıştır. Tarım ve hayvancılık faaliyetlerinin OYAK Kimya Tarım Grup Başkanlığı uhdesinde sürdürülmesi kararlaştırıldığından OYAK Kimya Tarım Sektörü Başkanı Sayın Eren Ziya DİK, 21.07.2023 tarihi itibarıyla Şirketimiz Tüzel Kişi Yönetim Kurulu Başkanı Omsan Lojistik A.Ş.'nin temsilcisi olarak atanmıştır. Sayın Eren Ziya DİK'in özgeçmişine ekte yer verilmektedir.
|
Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.