arsan holding için 8.436 adet sonuç bulundu.
Bildirim
Arsanın sürekli olarak kullanılma olasılığına karşın, bir yapının kullanılma süresi kısıtlıdır.
Center Innovia, 0 (532) 378 10 38; Innovia 3 Sitesi içerisinde konumlu 16. katta 1+1 46 m2 alanlı mesken 160.000 TL bedelle satılıktır. (3.478 TL/m2 Mert Holding
Gönderim Tarihi
15/01/2019 17:44:34
Bildirim
EMSALLER VE DEĞERLENDİRMELER Mert Holding- 0 507 775 96 94; Konu taşınmaza yakın konumda, Mert Life Residence içinde konumlu zemin katta konumlu, 98m2
Gönderim Tarihi
15/01/2019 17:19:44
Bildirim
A.Ş - 100,00 Yazılım Maxitech Inc. - 100,00 Yazılım Trakya Yatırım Holding A.Ş 100,00 100,00 Holding Kültür Yayınları İş Türk A.Ş. 99,17 100,00 Yayıncılık
A.Ş. - 100,00 Holding Miltaş Turizm İnş.
Gönderim Tarihi
11/01/2019 13:49:25
Bildirim
Karşı cephesinde ise Soyut Holding, Anadolu Metalurji ve ADDS Dişli (Eski Hema Dişli) Makinaları fabrikaları yer almaktadır.
Arsanın oldukça büyük olması nedeniyle piyasa koşullarında sanayi amaçlı kiralama kabiliyeti düşüktür.
Gönderim Tarihi
10/01/2019 18:29:23
Bildirim
gibi ana ulaşım arterlerine yakınlığı, ulaşım ilişkilerinin güçlü olması, Gayrimenkullerin gelişmekte olan bir bölgede yer alması, Çevreye yakın holding
bedelle pazarlanmaktadır. 600 1.050.000 1,750 NEWCITY GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK 0 (532) 521 21 71 9 Yarımburgaz'da 589 m² yüzölçümlü Konut alanında kalan arsanın
Gönderim Tarihi
10/01/2019 18:25:40
Bildirim
-TL HASILAT PAYLAŞIMI YÖNTEMİNE GÖRE ARSANIN DEĞERİ Toplam Satış Hasılatı 260.105.382 .
Sermaye Piyasası Mevzuatı uyarınca devredilmesine engel bir husus olmadığı, bu söz konusu taşınmazda Kiler Holding A.Ş. hisselerinin "Proje" olarak gayrimenkul
Gönderim Tarihi
10/01/2019 17:25:43