arsan holding için 8.435 adet sonuç bulundu.
Bildirim
Genel Müdür, 2008-2009 arasında Yaşar Holding A.Ş. Danışman, 2010-2011 arasında Baltalı Gıda San.Tic.Ltd.Şti.
S a y f a 10 | 27 374 ada 1 parsel, 375 ada 1 parsel ve 376 ada 4 parsel (Toplam 19.794,51 m2) olmak üzere 3 adet arsanın satışına karar verilmiştir.
Gönderim Tarihi
11/03/2025 18:29:44
Bildirim
Enerji 90.000.000 9,9 Rafineri Holding A.Ş.
olarak Grup’un, SPK tarafından yetkilendirilmiş bir gayrimenkul değerleme şirketine 31 Aralık 2024 tarihli hazırlatılan değerleme raporuna göre ilgili arsanın
Gönderim Tarihi
11/03/2025 18:23:06
Bildirim
Arsanın değeri 7.530.000 TL’dir.
A.Ş. 14.330 Akın Holding AŞ. 235.826 Toplam 250.156 31 Aralık 2023 Hizmet İlişkili Taraflar Engin Kuru Temiz.
Gönderim Tarihi
11/03/2025 18:17:40
Bildirim
BDR.pdf: İşbir Holding A.Ş. ve Bağlı Ortaklıkları 31 Aralık 2024 tarihi itibarıyla konsolide finansal tablolar ve bağımsız denetçi raporu İşbir Holding
korumalı mevduat gelirleri 4.748.311 146.298.000 Toplam 140.518.678 152.105.857 (*) İstanbul/Arnavutköy’de bulunan yatırım amaçlı gayrimenkul niteliğindeki arsanın
Gönderim Tarihi
11/03/2025 18:11:38
Bildirim
A.Ş.' nin aktifinde kayıtlı, İstanbul İli, Tuzla İlçesi, Orhanlı Mahallesi'nde bulunan, tapunun 7375 ada 1 parselinde kayıtlı 95.351,39 m2 yüzölçümlü arsanın
Yönetim Kurulu tarafından, söz konusu arsanın KDV dahil 1.856.848 TL satış bedeli karşılığında Universal Wind Enerji Elektrik Üretim Anonim Şirketi'ne
Gönderim Tarihi
11/03/2025 03:13:16
Bildirim
Antalya Demre’deki ikinci arsanın tahsisi alındı.
Arsa emsallerinin uyumlaştırılması sonucu, arsanın ortalama birim satış değeri 43.630 TL/m² olarak kabul edilmiş, bu yöntemle ilgili arsanın bütün olarak
Gönderim Tarihi
10/03/2025 23:46:32
Bildirim
Satılık arsa/tarla emsallerinin uyumlaştırılması sonucu, arsanın ortalama birim satış değeri 17.491 TL/m² olarak kabul edilmiş, bu yöntemle ilgili arsanın
Gönderim Tarihi
10/03/2025 23:45:32
Bildirim